Co se stane Dál? 3

18. února 2011 v 15:43 | Já |  Fanfiction - Povídky
3.kapitola - pokračování


Prostě musíš !

Další kapitolka mého příběhu se odehrává v společenské místnosti ,kde právě probíhá oslava vítězství v zápase proti Zmijozelu. Všechno je v plném proudu, Luss se plně angažuje..jako vždy :) A Natt s Lily nemají na výběr…..čtěte a dozvíte se více :)

Postavy : Lily,Natt,Luss,Remus,James,Sirius

Krásně vyzdobená společenská místnost,barevné konfety kam je oko dohlédlo,to si potom někdo dá práci ,aby to všechno uklidil.(chudáci skřítci) Oslava byla v plném proudu ,to zase Sirius jak bylo jeho zvykem propašoval ohnivou whisky a plno láhví máslového ležáku,podle jeho představ prvotřídní večírek. Lily i ostatní museli přiznat že se zase vytáhl..jako vždy.
Sedly si na pohodlná křesla poblíž krbu ,kde byl výhled na všechno veselí kolem a navíc byli u tepla.
,,No nic holka,tak já zajdu pro pití ne? Co takhle ohnivou whisky? Lily ? Natt?"zeptala se jich netrpělivě Lussy.Obě přikývly a Luss vyšla jako střela ke stolku s občerstvením ,u kterého stál mimo jiné i Remus.
,,Luss se činí,nejspíš to nechce ponechat náhodě."dodala Natt ,Luss se začala bavit s Remem.
,,Pravda, na to pití evidentně omylem zapomněla"ušklíbla se zrzka,když viděla jak jej vede na malý taneční parket ,který se utvořil uprostřed nebelvítské místnosti.
Obě propadly nakažlivému smíchu, při pohledu na ty dva,samozřejmě jakoby nic .:)
,,Doufám ,že s ním…."podívala se po kamarádce.,,Bože !To mi ani nepřipomínej!"zarazila jí hbitě Natt.
,,Copak najednou se ti do toho nechce ?"ušklíbla se bezlítostně Lil.
Natty samozřejmě byla blondýnka ale ne blbá, naopak velmi prohnaná,vždycky si věděla rady.Jen tak někdo jí nepřevezl.Věděla také,že se sázka týkala i Lily.
,,Ale ne Potterová
,naopak si to užiju"slízla jí zpět.
Ani jedné se do toho nechtělo.Kolem se slavila a ony klábosily o všem co je napadlo.Mezitím si zašly pro skleničky s pitím,kdyby jejich pitný režim záležel na Luss ,zřejmě by zhynuly na dehydrataci.Za chvíli se,ale celá udýchaná objevila i s Remem.
,,Co tu tak sedíte jako ta oliheň?Pojďte taky tancovat ne?"rozplývala se,Rem vedle ní také ožil.,,No tak pojďte ,všechno se tu teprve rozjíždí."usmál se na ně Rem.
Takhle ho Lily neznala,vždycky kluk co vyhledává klid a knížky a teď celovečerní král parketu?
,,My.."
,,Nám se teď nechce ,možná později"dokončila za Lil Natty.
,,Dobře ale pospěšte si"mrkl na ně Rem,to už jej ale Lussy táhla zpět.
Zrovna začala hrát překrásná písnička od kapely Sudičky.Lilyina oblíbená.
,,Hodí se k sobě"
,,To máš úplnou pravdu,jen se bojím…znáš Luss."

Siriusek
V tom jí upoutal školní cassanova blížící se k jejich křeslům.,,Natt? Pojď ."kývl směrem k místu kde se tancovalo.,,Nemáš na výběr,Luss si vede dobře"šeptla jí Lily ,když spatřila jak se Natty tváří.Zřejmě hledala způsob jak Siria zase odpálkovat.
,,Fááájn, vyhrál si Blacku."neodpustila si poznámku. Vstala ,přičemž vrhla spiklenecký úsměv někam do ústraní. A tak zůstala Lily sama,rytmicky se pohybovala do melodie písničky.
Náhle jí někdo vyrušil,poznala ho podle hlasu. ,,Evansová ,co takhle tanec?No tak Lily pokud nepůjdeš sebere mi Rem místo nejlepšího tanečníka."usmál se.Chtěla mu něco říct,cokoli nějak ho odpálkovat.To by si jí ovšem nemohla všimnout Natt a stejně jako ona jí pohledem připomněla co má dělat.,,Máš štěstí Pottere."
,,Štěstí ,že jsem tě potkal je větší"ušklíbl se a vedl jí směrem k parketu.
Sudičky dospívaly,Lil si oddechla,to už ,ale Sirius přešel ke zdroji hudby.,,REPETEIgnorace"zvolal ,mrknul na Jamese a chytl Natt ,když se obrátila a chtěla si jít opět sednout.,,Jsi tak překrásná"šeptl James lily do vlasů a posunul ruku,kterou měl kolem jejího pasu níž. ,,Siriusovy metody na mě neplatí Pottere!"zaskřípala zuby,dala jí zpět na své předchozí místo.
(,,Sakra"zaklel v duchu)

Skladba dohrála,odešla z parketu ,než se James nadál.Vyhledala pohledem Natty,která dělala to samé .Obě odešly do dívčích ložnic.Chtěly se osprchovat a pořádně to všechno probrat. Luss mezitím s Remem seděla v teplém křesle.Lussy neměla možná úplně stejné zájmy jako on ,přesto si rozuměli,povídal jí všelijaké zajímavosti.Jinak řečeno ho Luss přímo hltala.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Koho máš nejradči?

Bellatrix a smrtijedy 15.4% (26)
James Potter 13% (22)
Sirius Black 32.5% (55)
Lily Evans 17.8% (30)
Remus Lupin 17.2% (29)
Natty s Lussy 4.1% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama