Červen 2012

Snad.. zpět.

30. června 2012 v 13:36 | Lily
21.srpen..
Datum kdy jsem zde naposledy něco vložila. Když se teď na totak dívám stydím se za sebe. Ani nevíte jak moc. Věc, která mi dodávala pocit radosti se schoulila v mé mysli dozadu a já si na ni přestávala dělat čas. V hlavě se mi před koncem prázdnin, totiž točily uplně jiné věci. Sakra, jak jsem to mohla nechat dojít až sem, za chvíli by to byl rok ?! Tolikrát jsem se zde přihlásila a nic ! Všechno co jsem měla rozepsané zůstalo nedokončené.. a já to tak nechávala. Byla jsem tak strašně líná, doufám, ale že když jsem se konečně odhodlala napsat tento "začínající" článek, bude to lepší a já to tady znova tak hezky rozjedu jako na začátku.

Moc mě mrzí, že jsem vás tady nechala být... všechny SB, nikomu jsem neřekla, že tady tak dlouho nebudu.. A ještě víc mě mrzí, že jediná Bellatrix Black, kamarádka kterou jsem zde měla úplně ze všech nejraději, mě tolikrát přemlouvala.. vyhrožovala a´t se vrátím a nejsem taková lemra líná a já ji neposlechla... Ze začátku jsem se sice snažila znova psát ale tohle nadšení po nějaké chvilce opadlo a já znovu zavřela Word..

Promiň Belli.. :'( Promiň mi to všechno.. nikdy jsem o tebe nechtěla přijít a je mi moc líto jak to skončilo.. jenže.. čím dýl tohle trvalo, to že jsem tady na to kašlala, tím víc jsem se před tebou styděla.. Ani nevíš jak ráda bych byla, abys mi to odpustila, pokud jsi na mě teda nezapoměla..

Nechci se pořád jen vymlouvat, stejně vím, že to je převážně z 75% všechno jen mou leností a také z malé části tím, že mě opustila inspirace..


Teď ale znova k rozjetí této stránky. Nevím, kdy tady přidám další kapitolky.. protože někdy okolo listopadu se mi rozbil noťas a všechno co bylo rozepsané, osnovy.. na nové fanfiction, to všechno zůstalo v něm a něšlo vrátit.. Takže, mějtě se mnou prosím strpení, tentokrát se budu snažit to nevzdat.

Prosím, pokuď jste na mě ještě všichni nezanevřeli, držte mi palce.. :(

Kdyby jste měli nějaké dotazy, pište do komentářů..

Jinak přeji krásné prázdniny, co nejvíc nabité a bláznivé !


Vaše Lily..